BISERICI cu transmisie în DIRECT – România

Biserica Crestina dupa Evanghelie „Agape” din Ploiesti – D: 09:30-12 si 18-19:30, J: 18-20

Biserica Crestina dupa Evanghelie „Filocalia” Iasi – D: 10-12:30 si 18-19:30

Biserica Crestina dupa Evanghelie Nr. 1 „Nicolina” din Iasi – D: 09-12 si 17-19, J: 17-19

Biserica Crestina dupa Evanghelie „Betel” Suceava – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20, S: 18-20

 

BISERICA Penticostala „Filadelfia” Bucuresti – D: 09-12 si 18-20, L: 18:30-20:30, J: 18-20

Biserica Penticostala „Vestea Buna” din Bucuresti – D: 09-12 si 18:20, J: 17:30-19, V: 18:30-20

Biserica Penticostala „Eben Ezer” din Bucuresti

Biserica „Râul Vietii” din Bucuresti – D: 10-13 si 18-21, Mi: 18-20

 

Biserica Baptista „Sfânta Treime” Constanta – D: 08:30-10:30 si 11-13, V: 18

Biserica Crestina Baptista „Speranta” Constanta – D: 10-12

 

Biserica „Harvest Metanoia” Arad – D: 10-12

Biserica Baptista „Maranata” din Arad – D: 10:40-12 si 17-19

Biserica Baptista „Metanoia” din Arad – D: 09-13, S:18-19:30

Biserica Crestina Baptista „Dragostea” Arad – D: 11–12 si 18–20

Biserica Crestina Baptista „Sega” din Arad – D:10-12 si 18-20, J: 19-21

Biserica Creştină Baptistă „Speranţa” din Arad – D: 10 si 17, J: 18

 

Biserica Baptista „Betania” din Timisoara – D: 10:45-12 si 18-20, J: 18-19:30

Biserica Baptista „Betel” din Timisoara – D: 09-12:30 si 18-20, Ma: 19–21, J:19–20:30

Biserica Baptista „Emanuel” Timisoara  D: 10-12 si 18-20, L: 19-21, J: 18-19:30

Biserica Baptista „Harul” din Timisoara – D: 09-11 si 18-20, J: 18-20

Biserica Baptista „Stânca” din Timisoara – D: 10-12 si 18-20, J: 19-21

Biserica Crestina Baptista „Vox Domini” din Timisoara – Din 2 în 2 săptămâni, „Plenul” bisericii

 

Biserica Baptista „Speranta” Oradea – D: 10-12

 

Biserica Baptista „Iris” din Cluj-Napoca – D: 09 si 18

Biserica Baptista „Betel” din Cluj-Napoca – D: 09:30-12 si 18-20, J: 18-19:30

Biserica Baptistă „Renașterea” din Cluj Napoca – D: 10-12

Biserica Baptistă Nr. 11 „Unu-Unu” din Cluj Napoca  D: 10 si 18

 

Biserica Baptista „Betania” Sibiu – D: 10–12 si 18–20

 

Biserica Baptista „Emanuel” Dej – D: 09-12

Biserica Crestina Baptista „Harul” Lugoj – D: 09 si 17, V: 19

Biserica Baptista „Speranta” din Resita – D: 10-12 si 18-20, J: 19-20

Biserica Baptista nr. 1 – Resita – D: 09-12 si 18-20

Biserica Baptistă „Maranata” din Moldova Nouă – D: 10-12 si 18-20, V: 18-20

Biserica Baptista „Maranatha” Suceava  D: 10–12 si 18–20

Biserica Baptista „Maranata” din Radauti – D: 09-12 si 18-20

Biserica Baptista „Betania” din Fagaras – D: 10–12 si 18–20

Biserica Baptista „Speranta” Gurbediu, Com. Tinca, Bihor – D: 09:30-12:30 si 17-19, V: 18-19

 

Biserica „Metanoia” din Timisoara – D: 09:30-12 si 18-20, S: ora 18

 

Sala „Ciresarii” – Beius – D: 09:30-12 si 18-20

 

Biserica Penticostala „Poarta Cerului” Timisoara – D: 09-12 si 18-20, J: 18, S 18-20

Biserica Penticostala „Elim” din TimisoaraD: 09 si 18, L: 18, J: 18

Biserica Penticostala „Apele Vii” din Timisoara – D:10-12 si 18-20

Biserica „Aletheia”, Timişoara – D: 10:30–12 si 18–20

Biserica Penticostala „Speranta” din Timisoara – D: 09 si 18, J: 18

Biserica Penticostala „Filadelfia” din Timisoara – D: 09 si 18, J:18; V: 18

Biserica Penticostala „Gosen” din Timisoara – D: 10 si 18, J: 18

Biserica Penticostala „Smirna” Timisoara – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Biserica Penticostala „Maranata” Ghiroda – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Biserica Penticostala „Filadelfia” Mosnita Noua, Timis  D: 10 si 18

Biserica Carismatica „Agape” din Timisoara – D: 10-12 si 18-20

Biserica Carismatica „Deo Gloria” din Timisoara – D: 10-12, fara prima Duminica din luna

 

Biserica Penticostala nr. 1 Cluj-Napoca – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Biserica Penticostala nr. 5 Albini din Cluj-Napoca – D: 09 si 18, Ma: 18; V: 18

Biserica Penticostală „Vestea Bună” (SomeșeniCluj-Napoca – D: 10 si 18

Centrul Crestin „Caleb” din Cluj Napoca

Biserica Penticostală „Betel” din Cluj Napoca – D: 9-12 și 18-20

Biserica Penticostală „Speranța” din Cluj Napoca – D: 09 si 18, J:18

Biserica Penticostala „Betania” din Cluj-Napoca – D: 09 și 18, Ma: 18, V: 18–20

 

Biserica Penticostala „Gloria” Arad – D: 10 si 18, J:18

Biserica „Râul Trezirii” din Arad – D: 10 si 18

Biserica Penticostala „Betania” din Arad – D: 10-12

Biserica Penticostala „Peniel” – Sântana, Arad – D: 09-12 si 18-20, J: 19, V: 19-20

Biserica Penticostala Grosi, Arad – D: 09 si 17

 

Biserica Penticostală „Speranța” Oradea – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Centrul Crestin – Biserica Penticostala „Betania” din Oradea – D: 10 si 18

Biserica „Ekklesia” din Oradea – D: 10 si 18, Ma: 18

 

Biserica Penticostala „Emanuel” din Sibiu – D: 09-12 si 18-20

 

Biserica „Logos” (a Evangheliei Depline) Baia-Mare – D: 10, J:18:30

Biserica Penticostala „Maranata” din Baia Mare – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

 

Biserica Penticostala „Betel” din Dej – D: 09:30 si 18

Biserica Penticostala „Betesda” Bistrita – D: 10-12

Biserica Penticostala Sfânta Treime Bistrita – D: 09-12 si 18-20

Biserica Penticostala „Filadelfia” din Lugoj – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Biserica Penticostala „Cezareea” din Resita – D: 09 si 18, J: 18

Biserica Penticostala „Izvorul Vietii” din Resita – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

Biserica Penticostala „Muntele Sionului” din Deva – D: 10 si 18, J:18

Biserica Penticostala „Betania” Deva – D: 09-12 si 18-20, J: 18-20

 

Biserica Penticostala „Betel” din Radauti – D: 09-12 si 18-20, J:19-21

Biserica Penticostala “Speranta” din Suceava – D: 09-12 si 18-20

Biserica Apostolica „Speranta” din Suceava – D: 09-12 si 18-20

 

Biserica Penticostala „Maranata” Pitesti – D: 9:30-12:00 si 18-20

Centrul Crestin „Speranta Vietii” din Târgoviste – D: 09-12 si 18-20

Biserica Penticostala „Betel” din Câmpina – D: 09-12

 

 

 

 

Biserica Adventistă de Ziua a Şaptea Mediaş Izvor – V:18, S: 11 si 17